Václav Pech s Petrem Uhlem míří na Rallye Příbram

1TKA_5614Posádka EuroOil – invelt teamu Václav Pech jun. – Petr Uhel již netrpělivě vyhlíží start Rallye Příbram, která patří mezi oblíbené soutěže plzeňské dvojice, možná i proto, že zde Václav s Petrem se svými šesti absolutními výhrami vévodí historickým tabulkám a samozřejmě i díky blízkosti domácí Plzně.

„Příbramská Rallye má svůj nezaměnitelný charakter, který je daný hlavně podzimním počasím. Ráno se zde často vyskytují mlhy, bývá chladno, vlhko a to v kombinaci se spadaným listím dělá rychlostky dost uklouzané. V poslední době má tahle soutěž rychlejší charakter a toho jsme dokázali využít v loňském roce, kdy jsme tady startovali s Porsche. Skoro celou soutěž jsme vedli, ale v závěru začalo pršet a my nedokázali jen s poháněnou zadní nápravou na vodě první místo udržet. I přesto to byl asi nejhezčí závod,  který jsme s  Porsche odjeli.  Minulý týden, jsme s letošním Fordem fiesta R5 testovali nové nastavení a tuhost podvozku, speciálně na rychlostky, které nás na Příbrami čekají a zase víme o autu o něco víc. Je až neuvěřitelné, jak citlivě reaguje třeba na změnu výšky o pouhý milimetr,“ říká Václav Pech jun. před startem Rallye Příbram.

TKA_7910

Pořadatelé i v tomto roce zvolili harmonogram soutěže tak, že rallye startuje v sobotu 7. října ráno z letiště v Dlouhé Lhotě, kde je po celý závod i servis. Cíl je v neděli 8. října odpoledne po celkem 16 rychlostních zkouškách a téměř 586 km tratě tamtéž. Václav Pech jun. s Petrem Uhlem odstartují s Fordem Fiesta R5 se startovním číslem 2 a divákům se představí už při slavnostním startu, který proběhne v pátek na náměstí T.G.Masaryka v Příbrami.  EuroOil – invelt team zve všechny fanoušky motosportu do Příbrami.

 

www.VaclavPech.cz                                                                                                    www.minimotorsport.cz

www.invelt.com                                                                                                           www.vaclavpech-fanclub.cz

 

Zanechte odpověď

Musíte být přihlášen jako ke vkládání komentářů.