Petr Vraj před prvním závodem sezóny

petr

   V loňské sezóně Petr Vraj opanoval svou třídu 18 i skupinu 14-18, když všechny starty s Favoritem proměnil ve vítězství. Co chystá pro letošní sezónu jsme se ho          zeptali před startem rallysprintu Kopná.

Loňská sezóna s Favoritem byla velmi úspěšná. Co chystáš na tu letošní?

Přes zimu jsem se snažil co nejlépe se připravit na další sezónu takže jsem hodně makal na fyzičce. Také jsme se snažili sehnat peníze na další rok. I když se  nám podařilo proti loňsku sehnat nějaké další peníze na starty s R2 to pořád nestačí. Proto pojedeme zase s naším rodinným Favoritem. Kromě našich dosavadních partnerů Pojistímeauto, APV servis, GDS Technology a Lasercore jsme pro letošek navázali spolupráci s Vančík motorsport a Rallye Designem. Takže Jarda Vančík připravuje motor do našeho Favorita a ve Zlínském Rallye Designu vznikl nový polep.

Mikuláš_Rally_2016_037

Technika tedy zůstává stejná a na jakých závodech tě uvidíme?

Favorit je otestován do třídy 18 takže se sním můžeme účastnit pouze Rallysprintsérie. Proto bychom chtěli odjet celý tento šampionát a pokusit se obhájit obě loňská první místa. Na konci léta samozřejmě pojedeme Barumku a v prosinci Mikuláš rally kde chceme hlavně bavit diváky.

IMG_7067

Proslýchá se, že připravujete i nějakou akci pro fanoušky. Můžeš prozradit něco víc?

Máme připravenu soutěž jejíž výherce bude mít možnost svést se jako spolujezdec ve Favoritu na testu před Barum rally. Více o této soutěži se dozvíte po rallysprintu Kopná na FB stránkách Randy historic racing klubu pod jehož hlavičkou budeme startovat i tento rok.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchu v letošní sezóně.

1 komentář

  1. Tomik napsal:

    Peťa s Honzou jsou na soutěžích velikým zpestřením. Kucííí pokračujte v tom!!! Yes

Zanechte odpověď

Musíte být přihlášen jako ke vkládání komentářů.