Příspěvky patřící do kategorie CRF

Randy historic racing klub v poločase

V letošní sezóně došlo v Randy historic racing klubu k zásadním změnám. Petr Vraj mladší se rozhodl, že po dvou úspěšných letech v tomto týmu se bude věnovat rodině, a tak si šéf týmu Jan Mikulík musel najít někoho, s kým bude  brázdit tratě v sezóně 2018.

Plán splněn na padesát procent

 Rallysprintová sezóna jako už pravidelně končila na Rally Vsetín. Na této soutěži nemohl chybět takřka domácí jezdec Petr Vraj se spolujezdcem Janem Mikulíkem a Škodou Favorit. Start na Vsetíně proměnili ve vítězství a i díky tomu obhájili loňské celkové prvenství ve třídě 18. Ačkoliv zde ovládli i skupinu 14-18, celkově obsadili druhou příčku takže jak […]

Petr Vraj před prvním závodem sezóny

   V loňské sezóně Petr Vraj opanoval svou třídu 18 i skupinu 14-18, když všechny starty s Favoritem proměnil ve vítězství. Co chystá pro letošní sezónu jsme se ho          zeptali před startem rallysprintu Kopná.

Ozzákův deník-Valašská rally 2017

Tak se nám Valaška vrátila mezi velké soutěže. Tahle věta ve mně vzbuzovala mnohá očekávání, protože Valašská rally patří mezi mé oblíbené i z toho důvodu, že se jede takzvaně za humny. Startovní listina slibovala zajímavou zápletku, a tak jsem hned po zveřejnění harmonogramu měl jasno o místech, na kterých budu tenhle motoristický svátek sledovat.

Rally Italia Sardegna 9. -12. 6. 2016

Co  takhle zopakovat si tuto krásnou rally po loňské pauze?  Najde se někdo, kdo by se přidal?   Materiál ke studiu rally naleznete zde.

Událost týdne!

  Oznámení: Pavla Zelová a Jan Mikulík budou 16. května oddáni v Bystřici pod Hostýnem

20. TipCars Pražský Rallysprint objektivem Lineho