Příspěvky patřící do kategorie CRF

Plán splněn na padesát procent

 Rallysprintová sezóna jako už pravidelně končila na Rally Vsetín. Na této soutěži nemohl chybět takřka domácí jezdec Petr Vraj se spolujezdcem Janem Mikulíkem a Škodou Favorit. Start na Vsetíně proměnili ve vítězství a i díky tomu obhájili loňské celkové prvenství ve třídě 18. Ačkoliv zde ovládli i skupinu 14-18, celkově obsadili druhou příčku takže jak […]

Petr Vraj před prvním závodem sezóny

   V loňské sezóně Petr Vraj opanoval svou třídu 18 i skupinu 14-18, když všechny starty s Favoritem proměnil ve vítězství. Co chystá pro letošní sezónu jsme se ho          zeptali před startem rallysprintu Kopná.

Ozzákův deník-Valašská rally 2017

Tak se nám Valaška vrátila mezi velké soutěže. Tahle věta ve mně vzbuzovala mnohá očekávání, protože Valašská rally patří mezi mé oblíbené i z toho důvodu, že se jede takzvaně za humny. Startovní listina slibovala zajímavou zápletku, a tak jsem hned po zveřejnění harmonogramu měl jasno o místech, na kterých budu tenhle motoristický svátek sledovat.

Rally Italia Sardegna 9. -12. 6. 2016

Co  takhle zopakovat si tuto krásnou rally po loňské pauze?  Najde se někdo, kdo by se přidal?   Materiál ke studiu rally naleznete zde.

Událost týdne!

  Oznámení: Pavla Zelová a Jan Mikulík budou 16. května oddáni v Bystřici pod Hostýnem

20. TipCars Pražský Rallysprint objektivem Lineho

Rally Legendy 2014 očima Tomika, II. část

Letos jsme kempování v San Marinské divočině vypilovali a posunuli o kus dál. Absolovovali jsme dva očišťovací procesy v nedalekém kempu, kde po nás recepční chtěla 5 EUR za osobu. Nikdo z nás nepochyboval o tom, že by tuto částku nedal. Písek, prach a pot každého přesvědčily. Čas na sprchování byl neomezený, a proto jsme tam strávili za investovanou […]