Příspěvky patřící do kategorie Administrace

Informace o stavu domény rallyfans.info

Upozorňuji uživatele E-mailových účtů na doméně rallyfans.info, že doména byla dnes prodloužena do 12. 1. 2028. Po tomto datu budu už pravděpodobně po smrti, ale i tak by bylo nevhodné, aby doménu dále platil důchodce. Najde se ochotný, nový plátce domény, než propadne peklu?

Oznámení

Stránky CRF jsou nyní k dispozici i v mobilní verzi. Stačí v zápatí stránky kliknout na: „Switch To Mobile Version“. Přepnutí zpět je opět v zápatí mobilní stránky, kde kliknete na: „Desktop“

Postupné úpravy a přestavba stránek CRF

Vážení příznivci a návštěvníci stránek CRF. Po nekonečně dlouhé době se našel konečně někdo, kdo má chuť něco podniknout a přestavět naše stránky. Dnešním dnem tak začíná etapa postupné přeměny uspořádání a změny designu. Tím ochotným, kdo se této role ujal, je mladý a dosud sil plný jinoch, kterého můžete znát pod nickem Einstein16. binary […]

PF 2011

Redakce Czech Rally Fans přeje všem příznivcům rally a dalších motoristických sportů radostné Vánoce a šťastný Nový rok. Mnoho motoristických zážitků a žádné nehody nechť všechny provázejí po celou sezónu 2011.

Tvorba nových CRF stránek

Vážení přátelé Admini, práce na našich nových stránkách pokročily, ale ještě zbývá stále mnoho, co udělat a vylepšit. Chci poděkovat všem, kteří se zrodu stránek dosud účastnili přímou prací a invencí, a doufám, že kolektiv spolutvůrců nadšení neopustí ani v příštích týdnech a měsících.