Příspěvky patřící do kategorie Technika

Randy historic racing klub v poločase

V letošní sezóně došlo v Randy historic racing klubu k zásadním změnám. Petr Vraj mladší se rozhodl, že po dvou úspěšných letech v tomto týmu se bude věnovat rodině, a tak si šéf týmu Jan Mikulík musel najít někoho, s kým bude  brázdit tratě v sezóně 2018.

Elektrický šok v Sosnové

Česká premiéra elektrického soutěžního a rallycrossového vozu se odehraje na Setkání mistrů. Bude ji mít na svědomí Jan Černý.

Petr Vraj před prvním závodem sezóny

   V loňské sezóně Petr Vraj opanoval svou třídu 18 i skupinu 14-18, když všechny starty s Favoritem proměnil ve vítězství. Co chystá pro letošní sezónu jsme se ho          zeptali před startem rallysprintu Kopná.

Provoz Továrny zahájí výstava All Ride Moto Show

Stěžejním slovem All Ride Moto Show je CUSTOM. Custom je motorka, ale nepředstavujte si motorku, jakou běžně vídáte na ulici nebo veletrhu. Je to motorka, do které její majitel či tvůrce obtisknul svou osobnost. Než se z „obyčejné sériovky“ stane custom, stojí to stovky hodiny práce, plánování, vymýšlení a kreativy. Výstava All Ride si klade, […]

V pátek 30. 10. od 10.00 hodin proběhne na okruhu Slovakiaring představení nového okruhového speciálu Škoda Octavia Cup.

Během dne proběhnou seznamovací jízdy zájemců o účast v seriálu. Na okruhu by se měla sejít skupina zájemců ze Slovenska, Polska a České republiky. Ze zástupců slovenských okruhových jezdců můžeme zmínit účast velmi úspěšného účastníka Česká pojišťovna – Škoda Octavia Cupu Patrika Nemce.

Brno Grand Prix Revival 2014

fotky ke shlídnutí zde :       dsc_3735 nebo pak zde : WWW.MICHALMUSIL.CZ

Značka Barum, hlavní partner Barum Czech Rally Zlín, hledá osobní pneumatiku vyrobenou co nejblíže 4. dubnu 1971

43. ročník Barum Czech Rally Zlín startuje již 30. srpna 2013 Značka Barum u této příležitosti spouští jedinečnou soutěž „Barum hledá pneumatiku z první Barumky“, jež bude probíhat od 21. srpna do 20. září 2013 Vyhraje osobní pneumatika, která byla vyrobena nejblíže startu první Rallye Barum 4. dubna 1971 Vítěz si odnese voucher na nákup sady […]