Příspěvky patřící do kategorie Nezařazené

Randy historic racing klub mise splněna

Je tomu pár týdnů co si Petr Němec s Janem Mikulíkem převzali poháry za celkové vítězství v Kategorii III (rok výroby 1976-1981) Mistrovství České republiky historických vozů v rally. Od posledního článku však tato posádka absolvovala ještě tři soutěže, které bylo třeba zdolat na cestě k této vysněné metě.

Informace pro diváky Rally Bohemia

Rally Bohemia zveřejnila na svých webových stránkách oficiální Program Rally Bohemia 2017. K dispozici bude též praktický tištěný Průvodce diváka. V předvečer závodu proběhne autogramiáda předních jezdců nákupním centru Bondy v Mladé Boleslavi.

Jaké posádky určitě nepřehlédnout na Rally Bohemia?

Ve startovní listině letošní Rally Bohemia nalezneme celkem 18 automobilů nejvyšších specifikací R5, WRC a S2000. Po třech letech se vrací na tratě rychlostních zkoušek legendární Roman Kresta. Více než třetina automobilů přihlášených do hlavní soutěže je značky ŠKODA, včetně historických automobilů je pak „škodovek“ dokonce 42 procent.    

45. Barum Czech Rally Zlín 2015

Nazdar všichni, zase jsme o rok starší – což kromě toho, že nemládneme znamená, že je tu zase pozvánka na akci starých známých u Chachina na chatě. Program je stále stejný, sraz v pátek v podvečer (Ti co jedou na speciálku do Zlína dojedou v noci). Sobota a neděla dle programu, který se vymyslí v […]

Kam o víkendu 12. – 14. červen 2015

I o tomto víkendu budete moc navštívit mnoho motoristických akcí. A že jich není málo svědčí i tento soupis. Věřím, že víte o jiných a proto budu rád, za dopsání jakékoli akce do komentářů níže….

Kam o víkendu 5. – 7. červen 2015

První červnový víkend je před námi a meterologové nám slibují krásné a slunečné počasí, které by mělo „haprovat“ snad jen v neděli. Jistě tedy nebudeme sedět na našich zadnicích a vyrazíme ven na nějakou akci. Dnes přidám i nemotoristickou akci, protože se jí účastní kamarád, fotograf, moderátor a tak nějak blázen Tomáš Racek, který vše […]

Kam o víkendu 29. – 31. 5. 2015

Zase je pátek …… a je tu další porce motoristických událostí. Ten uplynulí byl doslova „nacpaný“ akcemi a tento na tom není o moc lepší. Prostě motoristický fanoušek, si přijde na své skoro vždy .